Konferencje

Zaproszenie na konferencję w Poznaniu o ochronie bioróżnorodności i klimatu na obszarach wiejskich

Zadrzewienia śródpolne 2 loga

 

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Zadrzewienia na obszarach wiejskich dla ochrony bioróżnorodności i klimatu – rola, znaczenie, nowe kierunki oraz inspirujące praktyki działań w aspekcie zmian klimatu”, która odbędzie się dnia 16  października  2017 r.

/poniedziałek/ w godz. 10.00–14.30 w sali im. prof. Z. Czubińskiego /Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, ul. H. Dąbrowskiego 165. Spotkanie ma na celu pokazanie roli zadrzewień w podnoszeniu bioróżnorodności i łagodzeniu zmian klimatu, zostaną również poruszone takie kwestie jak: pozwolenia na wycinkę drzew i krzewów, finasowanie działań z zakresu ochrony bioróżnorodności na obszarach wiejskich oraz możliwości angażowania społeczności lokalnych w te działania.

Zaproszenie kierujemy do przedstawicieli samorządów, sołectw, lokalnych organizacji, Lokalnych Grup Działania, doradców rolnych, uczelni i  podmiotów działających na rzecz wsi oraz  mieszkańców obszarów wiejskich.

 Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 12 października 2017r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Poniżej odnajdą Państwo zaproszenie wraz z programem oraz formularz zgłoszenia.

 

Zadrzewienia śródpolne 2017 q 1

 

Józefczuk2k16

 

naglowek i stopka 1naglowek i stopka 2naglowek i stopka 3naglowek i stopka 4

Wybierz projekt
który Cię interesuje

PSZCZOLY logo 06

logo zadrzewienia 5 final

 

SlideBar