Szkolenia

Zapraszamy do udziału w kursie szkoleniowym przygotowującym do działań społecznych edukatorów bioróżnorodności dla obszarów wiejskich z terenu województwa wielkopolskiego. Szkolenie jest częścią projektu pn. „Zadrzewienia śródpolne dla ochrony bioróżnorodności i klimatu”. Kurs ma na celu przygotowanie osób, które w sposób aktywny będą propagowały wiedzę i motywowały do działań na rzecz ochrony bioróżnorodności na terenach rolniczych.

 

UWAGA są jeszcze wolne miejsca na szkolenie. Termin składania aplikacji zgłoszeniowych na szkolenie w Witaszycach przedłużony do dnia 17. 02. 2017 r.

W załączeniu treść zaproszenia oraz aplikacja zgłoszeniowa, którą należy przesłać do dnia 17. 02. 2017 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniach 20-22 października 2016r w Pensjonacie Korona w Modrzycy odbył się drugi, a zarazem ostatni zjazd szkoleniowy edukatorów bioróżnorodności z terenu województwa lubuskiego.

W trzydniowym szkoleniu, które odbyło się w Pałacu Brzezina koło Wrocławia wzięło udział 19 osób.  
W dniach 1-3 września w Brzezinie odbyło się drugie i ostatnie na Dolnym Śląsku szkolenie grupy społecznych edukatorów bioróżnorodności.

Podsumowanie szkolenia „Zadrzewienia śródpolne dla ochrony bioróżnorodności i klimatu” Sobótka, dn. 16-18.06.2016r.

W trzydniowym szkoleniu, które odbyło się w Pensjonacie Ślęża w Sobótce wzięło udział 21 osób.

Fundacja Ekologiczna „Zielona Akcja” zaprasza do udziału w kursie szkoleniowym przygotowującym do działań społecznych edukatorów bioróżnorodności dla obszarów wiejskich. Szkolenie jest częścią projektu pn. „Zadrzewienia śródpolne dla ochrony bioróżnorodności i klimatu”. Kurs ma na celu przygotowanie osób, które w sposób aktywny będą propagowały wiedzę i motywowały do działań na rzecz ochrony bioróżnorodności na terenach rolniczych.

Wybierz projekt
który Cię interesuje

PSZCZOLY logo 06

logo zadrzewienia 5 final

 

SlideBar